Verslag van Hetty:
Met 17 leden op stap, waar bleven Mini en Arthur, waren ze zelf al vooruit gereden? Ze bleken echter op vakantie te zijn. In miezerregen de trailer opgeladen. Het beloofde mooier weer te worden. Via Bodegraven, Fort Wierickerschans naar boerderij Buitenland in Nieuwerbrug aan den Rijn, waar de dochter van Bep, Jeanine samen met haar man Norbert een mooi verbouwde boerderij runnen.
Het is een prachtige lokatie waar ook trouwerijen en bijv. brainstormsessies gehouden kunnen worden. We werden gastvrij ontvangen met perentaart en koffie met een likeurtje. Vol verbazing waren we dat dit ons allemaal gratis aangeboden werd. Hartelijk bedankt! Van hun drie kinderen (Olivier, Jules en Felix) staat ook Jules nog op de foto.
Na een rondgang door hun mooie tuin en moestuin verder langs de Rijn naar Woerden. Daar konden we gelukkig onder een viadukt schuilen voor een fikse bui. Verder langs het mooie riviertje de Lange Linschoten naar theetuin de Kwakel bij Oudewater voor warme chocomelk etc. Even later ging gelukkig de zon weer volop schijnen zodat wij konden genieten van het mooie landschap bij Oukoop en de Reeuwijkse plassen.
Zonder veel oponthoud waren we na 42 gezellige fietskm weer voor vijven bij Wielstaete.
