Verslag van Hetty:
Jammer, jammer, jammer van alle voorbereidingen, maar de uittocht in ’t Gooi kon vanwege slechte weersvoorspelling niet doorgaan. In plaats daarvan kwam een thuistocht.
En warempel! Er kwamen toch nog 11 dappere leden opdagen (onder wie 5 heren!! Je kunt nu niet meer beweren dat onze mannen niet sportief zijn).
Na onderling overleg besloten op weg te gaan naar Oud-Beijerland. Bij de Oude Maas begon het fiks te regenen, maar iedereen trotseerde de regen opgewekt! Van de nood werd een deugd gemaakt; “Zo konden immers de nieuwe regenjacks uitgetest worden”, werd opgemerkt.
Via de Heinenoordtunnel (ook aan de overkant van de rivier regende het nog) naar Oud-Beijerland voor de verdiende Dudok-appeltaart bij het Oude Posthuis. Na de pauze geen regen meer gehad en opgedroogd fietsten we welgemoed verder naar Puttershoek voor een boterhammenstop op een bank in het centrum. Na de overtocht per veerboot toog ieder weer voldaan naar huis. Net thuis begon het weer hevig te regenen, maar toen zaten we al weer aan de koffie/thee na 47 km fietsen.