Verslag donderdag 28 mei Polder Rhoon

Verslag van Judith:

Om half 10 stapten we met een groepje van 13 op de fiets. Het weer was veelbelovend.
Via het Munnikenpark op weg naar de Lindtsedijk waar we al snel benedendijks gingen fietsen. Een mooi stukje met weids uit zicht op alle paarden.

Bij Polderzicht genoten we van luxe koffie met een klein glaasje slagroom met siroop, een glaasje water en een heerlijk stukje boterkoek. We fietsten verder langs natuurgebied Klein profijt met vele knotwilgen en vogelgeluiden. Verdeeld over 4 bankjes aten we onze boterham bij uitkijkpunt Johanna polder.

Op de terugweg zijn we nog even gestopt bij zorgboerderij De Buitenhof.
Kris kras over weggetje en bruggetje fietsten we verder. We zagen enorm veel ganzen maar ook wandelde er een ooievaar door het veld. Als klap op de vuurpijl zaten we met prachtig weer langs de Waal met een heuse ice koffie bij restaurant ‘t Waaltje.

Het was een mooie tocht van 50 km.

Kijk later voor nog meer foto’s onder “Nieuwe foto’s”

route opgenomen door Gerda

Dit bericht is geplaatst in Geen categorie. Bookmark de permalink.

Eén reactie op Verslag donderdag 28 mei Polder Rhoon

  1. Henk en Margreet schreef:

    Judith, je vond het erg spannend om als fietsleider deze tocht te begeleiden, maar Henk
    En ik vonden dat je het fantastisch hebt gedaan👏 het was een mooie tocht met leuke rustmomenten. De groep was niet al te groot en gezellig. Ook het weer was prima.
    Bravo

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *