Verslag fietstocht do 20 april lentefair Graanschuur Giessenburg

Verslag van Anneke:

Met 20 deelnemers op de pendalen richting Giessenburg. Na een koude woensdag zag het er voor de donderdag goed uit, iedereen was toch wel goed aangekleed. Bij de Krom in Oud-Alblas koffie gedronken, omdat er verder niet veel mogelijkheden waren. Verder en  gezellig pratende met Gerda

weer op weg,  en ja hoor door al het gebabbel bordje niet gezien en dat betekende 13 km omrijden en niet bij de picknickplaats van Hannesheerlijkheid onze lunch opeten. Dat hebben we gedaan bij de Brocante waar we de fietsen geparkeerd hebben. Na een uurtje over de Brocante gelopen te hebben, het was niet zo druk als andere jaren, weer de terugweg ingeslagen.

Bij de ferry van Sliedrecht afscheid genomen te hebben van de helft van de groep die fietsende naar huis wilden, is de rest op de ferry gestapt naar Zwijndrecht. Daar is iedereen zijnsweg gegaan richting huis en het was een heerlijke dag met in de middag nog de zon. Bedankt iedereen.

Dit bericht is geplaatst in Verslagen 2017. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *